تهران، تقاطع بزرگراه یادگار امام و چمران - جنب هتل اوین
info@gbonyad.ir
02122344517
تماس ۲۴ ساعته

راهنمای آزمون توانمندسازی


  • {{value}}
توضیح فرم: اگر در سایت آزمون ثبت‌نام نکرده‌اید اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید تا همکاران ما آدرس سایت آزمون را برای شما ارسال نمایند. همچنین اگر در انجام آزمون به مشکلی برخوردید آن را با ما در میان بگذارید.

نام و نام خانوادگی: را بنویسید. نام و نام خانوادگی: را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل: را بنویسید. شماره موبایل: را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
تاریخ تولد (حتما دقیق و مطابق شناسنامه پر شود) : را بنویسید. تاریخ تولد (حتما دقیق و مطابق شناسنامه پر شود) : را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تولد (حتما دقیق و مطابق شناسنامه پر شود) : معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/03/05

روز ، ماه و سال را به درستی وارد کنید.

استان و شهر: را بنویسید. استان و شهر: را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
نام محل خدمت (شرکت/هتل و ...): را بنویسید. نام محل خدمت (شرکت/هتل و ...): را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مشکل خود را شرح دهید: را بنویسید. مشکل خود را شرح دهید: را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. مشکل خود را شرح دهید: را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...

پیام تصویری مدیرعامل محترم کارخانجات سلک باف


راهنمای شرکت در آزمون روانشناسی 🔽

1️⃣ مرحله اول / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

پس از ورود به لینک مرکز، نیاز است که شماره همراهی که به آن در زمان آزمون «دسترسی» دارید را وارد نمایید.2️⃣ مرحله دوم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام
پس از وارد کردن شماره همراه نیاز است که کلید «دریافت کد تأیید» را بفشارید و منتظر ارسال پیامکی حاوی کد تأیید بمانید.3️⃣ مرحله سوم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام
علامت * : در صورتی که شماره به اشتباه وارد کرده‌اید از این قسمت می‌توانید شماره را اصلاح نمایید.
عدد ۱ : کد تأیید شش رقمی را در این قسمت وارد نمایید.
عدد ۲ : پس از وارد کردن کد تأیید دکمه ورود را فشرده و وارد مرحله بعد شوید.
نکته: در صورتی که پس از گذشت ۱ دقیقه پیامک حاوی کد تأیید برای شما ارسال نگردید، آنتن‌دهی گوشی خود را بررسی و و سپس نوشته «ارسال دوباره کد» را که در بالای دکمه ورود و بجای تایمر به نمایش در می‌آید را بفشارید.4️⃣ مرحله چهارم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

پس از ورود نیاز است که اطلاعات هویتی خود را وارد نمایید.

توجه: کد ملی وارد شده غیر قابل تغییر می‌باشد. به همین منظور در وارد کردن آن دقت نمایید.

سامانه به هویت‌سنجی سازمان ثبت‌احوال متصل می‌باشد لذا کد ملی و تاریخ تولد را به دقت و «مطابق شناسنامه» خود وارد نمایید.5️⃣ مرحله پنجم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید، همچنین نیاز است که قوانین و مقررات عمومی را تأیید فرمایید. بدون تأیید قوانین امکان ثبت‌نام وجود ندارد.6️⃣ مرحله ششم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام
پس از تأیید قوانین، اطلاعات خود را ثبت نمایید و وارد مرحله بعدی شوید.


7️⃣ مرحله هفتم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

تبریک می‌گوییم. به سامانه خوش‌ آمدید. 🎉
‌‌
در این مرحله نیاز است که منتظر بمانید تا کارشناس مرکز روانشناسی آزمون مورد نظر را برای شما اختصاص دهد.
پس از تخصیص آزمون،‌ پیامکی با موضوع «دعوت به آزمون» برای شما ارسال می‌گردد.
نکته: در صورتی که ۲۴ ساعت از ثبت‌نام شما گذشته است و هنوز پیامکی ارسال نشده است. به سامانه وارد شوید. شاید اختلال مخابرات باعث شده است پیامکی به دست شما نرسیده باشد. اما اگر هنوز آزمونی به شما تخصیص داده نشده بود حتما ما را مطلع نمایید. سریع آن را حل می‌کنیم.


8️⃣ مرحله هشتم / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

پس از دریافت پیامک «دعوت به آزمون» وارد پنل کاربری خود شوید.
آزمون انتخاب شده برای شما به نمایش درآمده است. بر روی آن کلیک کنید و وارد مرحله بعدی شوید.

نکته ۱ : این پروفایل برای شما همیشگی بوده و در صورتی که مرکز روانشناسی، آزمونی را برای عموم کارکنان به صورت اختیاری در سامانه قرار دهد شما می‌توانید از قسمت خرید بسته آن را به صورت شخصی خریداری نمایید. (خرید بسته فعلا برای شما فعال نمی‌باشد.)

نکته ۲ : شما در طرح فعلی نیاز به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نداشته و شرکت محترم هتلهای پارسیان به منظور راحتی و ارتقا کارکنان خویش تمامی هزینه‌ها را متقبل شده است.


9️⃣ مرحله نهم و پایانی / راهنمای گام به گام ثبت‌نام

شما با موفقیت تمامی مراحل ثبت‌نام و تخصیص آزمون را پشت سر گذاشته‌اید. حالا وقت آن رسیده است که توضیح هر آزمون را مطالعه و در آن شرکت نمایید.

نکته ۱ : این سامانه کاربر پسند بوده و با تمامی دستگاه‌ها سازگار می‌باشد، پس می‌توانید با گوشی همراه خود نیز در فرصت مناسب در آزمونها شرکت نمایید.

نکته ۲ : آزمونها به صورت مرحله به مرحله برای شما نمایش داده می‌شود و این کار باعث نظم شما در پاسخ‌دهی می‌گردد.

نکته ۳ : سوالات را به صورت واقعی پاسخ دهید و از شک و تردید دوری نمایید. آنچه که شما از سوال برداشت می‌کنید، مورد نظر طراح سوال است و ممکن است برداشت هر شخص از یک سوال متفاوت باشد.

نکته ۴ : ممکن است در حین آزمون دسترسی شما به اینترنت دچار اختلال شده و یا کاری برای شما پیش بیاید،‌ نگران نباشید، سامانه را رها کنید و زمانی که فراغت داشتید دوباره وارد شوید. همه چیز خود به خود ذخیره می‌گردد و در مراجعه بعدی ادامه مراحل را طی خواهید کرد. البته توصیه می‌شود قبل از شروع آزمون زمان مناسب را به آن اختصاص دهید.

از همراهی شما سپاسگزاریم.