تهران، تقاطع بزرگراه یادگار امام و چمران - جنب هتل اوین
info@gbonyad.ir
02122344517
تماس ۲۴ ساعته

دوره MBA


MBA (مخفف Master of Business Administration) برای اولین بار توسط دانشکده مدیریت دانشگاه هاروارد در سال 1908 (اکنون مدرسه بازرگانی هاروارد) معرفی شد، مدرک MBA اصلی ترین مدرک تحصیلات تکمیلی است که توسط دانشکده های بازرگانی در سطح جهان ارائه می شود.

MBA به عنوان مدرک یک دوره عمومی نیز، به شما دانش مدیریتی بنیادی می دهد. به این معنی که دیدی کل نگر از تجارت در زمینه هایی مانند بازاریابی، امور مالی و حسابداری در مقابل شما قرار می دهد و در عین حال مهارت های نرم حیاتی و مهارت های رهبری شما را نیز توسعه می دهد. درحقیقت این امر می تواند به شما کمک قابل توجهی برای آنالیز و تدوین استراتژی های موفقیت کسب و کار در مسیر شغلی ای که هستید، ایجاد نماید.

دوره عالی MBA با رویکرد ارزش آفرینی برای مدیران و ایجاد قابلیت تحلیل سریع کسب و کار به مدت 240 ساعت توسط شرکت آموزش با همکاری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برای علاقمندان این دوره طراحی شده است.

داشتن "MBA" در رزومه به شما کمک می کند تا در بین کارفرمایان متمایز شوید، اما معنای واقعی MBA فراتر از سه حرف در یک برگه است.

در طول دوره MBA، دانش کسب و کار خود را فرا می گیرید، شبکه حرفه ای خود را توسعه می دهید و چشم انداز شغلی و درآمدی خود را بهبود می بخشید.


ـــــــــ مخاطبان دوره MBA ــــــــــ

مخاطبان دورهMBA چه کسانی هستند؟

  • علاقمندان به دوره های مدیریتی
  • کارشناسان، سرپرستان یا مدیران رده میانی سازمان ها که می خواهند خود را در جایگاهی که می‌باشند بروز رسانی یا ارتقا دهند.
  • کارآفرینان و کسانی که تمایل به راه اندازی کسب و کار خود دارند.
  • فارغ التحصیلان رشته های فنی و مهندسی

ـــــــــــ سرفصلهای دوره MBAـــــــــــ

دوره MBA کوتاه مدت با گرایش عمومی (General) شامل 240 ساعت مفید آموزش عمومی و تخصصی می‌باشد.

در طراحی این دوره سعی شده است تا با در نظر گرفتن الزامات و نیازهای سازمانها و شرکتهای ایرانی، محتوایی مفید و کاربردی برای مخاطبان تهیه شود تا در بازه یکساله بتوانند دانش مدیریتی خود را ارتقا بخشند.

دروس عمومی و اختصاصی این دوره شامل موارد زیر می باشد.

مبانی سازمان و تئوری مدیریت، اصول حسابداری و مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی، مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت رفتار سازمانی، کارآفرینی سازمانی، تجزیه و تحلیل سیستم ها، تحول دیجیتال، مدیریت تغییر و تحول، اصول و فنون مذاکره، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تولید و عملیات، مدیریت پروژه، مدیریت تصمیم گیری و حل مسأله.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.


ـــــــــــ نحوه برگزاری و ثبت‌نام ـــــــــــ

شیوه برگزاری:
مجازی
روزها و ساعات برگزاری:
روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری
مدت زمان دوره:
240 ساعت مفید آموزشی
شرایط پرداخت شهریه:
50% در ابتدای دوره - 30% پس از ترم اول - 20% پس از ترم دوم
تاریخ برگزاری:
دیماه 1400
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:
۱- تصویر کارت ملی
۲- تصویر تمام صفحات شناسنامه
۳- تصویر آخرین مدرک تحصیلی (در صورت دریافت مدارک از دانشگاه خارجی بایستی برگه ارزشیابی وزارت علوم ضمیمه باشد)
۴- تکمیل فرم ثبت‌نام

برای ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید.