تور آموزشی فروش اثربخش با هدف ارتقاء دانش ویزیتوری و فروش برای کارمندان فروش شرکت لبنیات پاک برگزار شد.

این کارگاه آموزشی که در خردادماه 1400 اجرا شد، در قالب یک تور آموزشی و همراه با فعالیت های سرگرمی در مجموعه تفریحی ارم برگزار شد تا با ارتقاء اثربخشی آموزش، تجربه به یادماندنی را برای همکاران فروش شرکت لبنیات پاک ایجاد نماید.

اهم مطالب ذکر شده در بخش آموزش این دوره عبارتست از: نکات قبل از ویزیت و فروش حضوری ، نحوه فروش ، اصول و فنون مذاکره ، مشتری مداری .

در این دوره که با تدریس جناب آقای دکتر اشکان مزدگیر، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی، برگزار شد، نکات حائز اهمیت در فروش مویرگی به شرح زیر مرور شد:

شناخت ویژگیهای محصول (شناخت نقاط ضعف و قوت محصول در مقایسه با رقبا)، شناسایی صنف، آشنایی با قیمت گذاری، تبلیغات ، مکان توزیع و پخش ، نحوه مراجعه به مغازه داران و فروشگاههای جدید جهت معرفی محصول ، پیگیری جهت رسیدن به نتیجه مطلوب ، دانستن اطلاعات کلاسیک ، دانش‌افزایی از طریق منابع اطلاعاتی جدید و در دسترس (مانند گوش دادن به پادکستهای فروش)، افزایش اطلاعات عمومی جهت برقراری دوستی و ارتباط با مغازه داران ، مسیریابی مناسب و ... .

 برای ثبت نام در دوره های آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش و یا برگزاری دوره ها و تورهای آموزشی به صورت اختصاصی برای سازمان شما، با ما در تماس باشید.