ثبت نام دوره یکساله مدیریت اجرایی (MBA) آغاز شد. این دوره با همکاری مشترک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد برگزار می‌شود.

دوره MBA کوتاه مدت با گرایش عمومی (General) شامل 240 ساعت مفید آموزش عمومی و تخصصی می‌باشد. در طراحی این دوره سعی شده است تا با در نظر گرفتن الزامات و نیازهای سازمان ها و شرکت های ایرانی، محتوایی مفید و کاربردی برای مخاطبان تهیه شود تا در بازه یکساله بتوانند دانش مدیریتی خود را ارتقا بخشند. دروس عمومی و اختصاصی این دوره شامل موارد زیر می باشد: 

مبانی سازمان و تئوری مدیریت، اصول حسابداری و مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی، مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت رفتار سازمانی، کارآفرینی سازمانی، تجزیه و تحلیل سیستم ها، تحول دیجیتال، مدیریت تغییر و تحول، اصول و فنون مذاکره، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تولید و عملیات، مدیریت پروژه، مدیریت تصمیم گیری و حل مسأله.

روزها و ساعات برگزاری این دوره، که به صورت مجازی برگزار می شود، شامل روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری است و تاریخ برگزاری آن از ابتدای دیماه سال جاری برنامه ریزی شده است.

پرداخت شهریه این دوره به صورت مرحله ای بوده و 50% در ابتدای دوره ، 30% پس از ترم اول و 20% پس از ترم دوم توسط دانش پذیر پرداخت می شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتست از: 

  • تصویر کارت ملی
  • تصویر تمام صفحات شناسنامه
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی (در صورت دریافت مدارک از دانشگاه خارجی بایستی برگه ارزشیابی وزارت علوم ضمیمه باشد)

برای تکمیل فرم ثبت نام از لینک زیر استفاده نمایید.

https://gbonyad.ir/mba/time/form-3

برای کسب اطلاعات بیشتر، به وبسایت این دوره به نشانی gbonyad.ir/mba مراجعه نمایید. همچنین، می توانید با شماره 2720-021 تماس حاصل فرمائید (پاسخگویی 24 ساعته) یا از طریق ایمیل mba@gbonyad.ir درخواست خود را مطرح نمایید.